O společnosti S&K Kontakt

S&K KONTAKT – synonymum Spolehlivosti a Kvality

Společnost S&K KONTAKT spol. s r.o. (DIČ: CZ 44962860).

Díky obecně sdílené firemní filozofii poskytování služeb nejvyšší úrovně za velmi přijatelné ceny se společnosti podařilo za 20 let její existence (od roku 1991) vybudovat stabilní pozici na českém a slovenském trhu.

Tradiční obory podnikání společnosti

Poskytování komplexních řešení v oblasti vybavení maloobchodních jednotek a gastroprovozoven zařízením, tj. regály, nábytkem, pokladními systémy, chladírenskými systémy, nářezovými stroji a inventářem na klíč dle vlastního návrhu prostřednictvím sítě obchodních zástupců a poboček po celé ČR.

Tradiční obory podnikání společnosti

Dalším tradičním oborem činnosti společnosti je rovněž servis v oblasti prodávaných přístrojů a zařízení, jakož i SW podpora v oblasti aplikací pro pokladní systémy (POS).

Naši partneři

Mezi klienty společnosti patří nejen významné mezinárodní maloobchodní i velkoobchodní řetězce (např.: AHOLD, MAKRO, GLOBUS), ale rovněž tak významné tuzemské maloobchodní sítě (COOP, BALA, HRUŠKA).

Na straně dodavatelů společnost dlouhodobě spolupracuje pouze se společnostmi, které představují špičku v oblasti kvality v tom kterém daném oboru, kdy většina dodavatelů pochází ze zemí EU.

 

Novinky

Autentizační údaje k EET

03.10.2016 - Dva způsoby, jak získat autentizační údaje k EET: zjistěte, který je pro vás lepší ODKAZ ZDE

Nová realizace

01.10.2016 - Nová realizace - Steinex Brno Kohoutovice

Nová realizace

02.08.2016 - Nová realizace - Maso - uzeniny K+K Křeček

Nová realizace

01.08.2016 - Nová realizace - Čerpací stanice JAPO Popůvky

Nová realizace

07.01.2016 - Nová realizace - Steinex Brno Husitská

zobrazit všechny ›